Main wrapper

Main

O nas

Wszystko dla pupila, jeszcze więcej dla Ciebie.

myszunia.pl s.c. jest firmą posiadającą 100% polskiego kapitału. Naszym założeniem jest prowadzenie sklepu wygodnego w obsłudze, intuicyjnego oraz z transparentnymi zasadami. Stawiamy na jakość produktów, szybką realizację zamówień oraz atrakcyjne ceny. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii, cały proces został zautomatyzowany. Od dedykowanych płatności, możliwości pobrania faktury za zakupy w swoim panelu czy synchronizacji sprawdzania stanów magazynowych z zamówieniami. Dzięki temu możemy być atrakcyjni pod względem czasu realizacji zamówienia oraz cen towarów. Naszą dewizą jest ciągłe ulepszanie sklepu tak, aby mogli Państwo więcej czasu spędzać ze swoim pupilem.


 • 13728

  Dostępnych produktów

 • 81%

  Powracających klientów

 • 26mln

  Wartość stanu magazynowego

Założenia sklepu

 • Bezpieczna wysyłka kurierem

  Zdecydowaliśmy się na dostarczanie przesyłek za pośrednictwem firm kurierskich. Podczas składania zamówienia możesz podać inny adres dostawy np. do pracy. Dokładamy wszelkich starań, aby towar był dostarczony w ciągu 1-2 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty.

 • Wysoka jakość produktów

  Gwarantujemy wysoką jakość oferowanych przez nas produktów. Nieustannie szukamy nowych, bardzo dobrych jakościowo, a nie spopularyzowanych na naszym rynku marek. Wiemy jak ważne jest zdrowie i samopoczucie naszych pupili, dlatego też jakość jest naszym priorytetem.