Main wrapper

Main

sposób dostawypłatność z górypłatność przy odbiorze
przesyłka kurierska 15,99 19,99
paczkomat Inpost 11,99 11,99
Paczka w Ruchu 6,99 -
  • Dostawa towaru kurierem pod wskazany adres

    Zakupiony przez Państwa towar wysyłamy kurierem. Koszt wysyłki wynosi 15,99 zł z VAT, a za pobraniem 19,99 zł z VAT. Aby wysyłka była dla Państwa zupełnie darmowa, wystarczy dokonać zakupów za kwotę powyżej 99 zł z VAT. Informacja o darmowej wysyłce znajduje się w podsumowaniu zamówienia w Państwa koszyku zakupów. Maksymalna waga przesyłki nie może przekraczać 30 kg. Dokładamy wszelkich starań, aby czas dostawy od momentu zaksięgowania Państwa wpłaty nie wynosił więcej niż 1-2 dni robocze.

  • Odbiór przesyłki w paczkomacie

    Jeśli cenisz sobie swobodę możesz odebrać przesyłkę w wybranym przez siebie paczkomacie. Nie musisz czekać na kuriera i możesz podjechać do paczkomatu, który jest czynny 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Koszt wysyłki do paczkomatu wynosi 11,99 zł z VAT, a po przekroczeniu zakupów na kwotę 99 zł dostawa jest całkowicie darmowa. Należy pamiętać, że maksymalna waga przesyłki to 25 kg, a jej wymiary nie mogą przekraczać 64x41x38 cm, aby paczucha zmieściła się w paczkomacie. Dlatego też większe produkty jak drapak dla kota, duże legowisko dla psa czy klatki dla królików mają wyłączoną możliwość zamawiania do paczkomatu. Takie przedmioty wysyłane są wyłącznie kurierem.

  • Zwrot towaru

    Przysługuje Tobie 14 dniowy okres na odstąpienie od umowy zakupu. Zgodnie z art. 27 Ustawy o Prawach Konsumenta (Dz. U. z 2014 r. poz. 827 ze zm.) refundujemy koszty przesyłki towaru, a koszt przesyłki zwrotnej ponosi kupujący.